<<< Vyberte podstránku >>>

NOHEJBAL

Všichni zájemci o tento zajímavý druh sportovního odvětví se schází v zimním období při hraní v tělocvičně a od brzkých jarních měsíců do podzimních na asfaltovém kurtu venku ve sportovním areálu. Případní další hráči jsou srdečně zváni a mohou si přijít zahrát každou neděli od 10:00 hodin. Nohejbalisté již pár let pořádají několik turnajů v roce. V tomto se řadí k nejaktivnějším v T. J. Sokol Dolní Beřkovice. Připravované plánované akce v letošním roce počítají asi se čtyřmi turnaji.

II.ročník Memoriál Milana Kyzlíka

Na sváteční sobotu 1. května 2010 se ve sportovním areálu bude konat II. ročník Memoriálu Milana Kyzlíka v nohejbalu. Informace o sportovní akci: Memoriál Milana Kyzlíka - pozvánka.

Memoriál Milana Kyzlíka v nohejbalu - I. ročník

Dne 23. května 2009 uspořádal T. J. Sokol Memoriál Milana Kyzlíka v nohejbalu, který se uskutečnil v rámci letošního 90. výročí založení Sokola Dolní Beřkovice. Na prvním ročníku se sešlo pouze osm mužstev (trojic), když některá družstva svojí účast na poslední chvíli odřekla. Mužstva byla nalosována do dvou čtyřčlenných skupin, ze kterých všechny trojice postoupily do další části turnaje, která se hrála v pavouku K.O. systémem. Na dvou asfaltových kurtech se odehrávali napínavé a zajímavé souboje. Všichni medailisté obdržely poháry a diplomy. Poděkování si zaslouží řídící výbor turnaje v čele s Petrem Mouchou, starosta Sokola Emil Vašíček a správce sportovního areálu Horst Gűnzel, jehož zásluhou vždy každý uskutečněný turnaj či jiná sportovní akce proběhne naprosto bez jakýchkoliv problémů. Podle letošního plánu sportovních akcí se v areálu v průběhu roku uskuteční další nohejbalové turnaje. Večer se od 20 hodin konala májová veselice, na kterou dorazilo asi 100 účastníků. Věříme, že dalších turnajů se zúčastní větší počet družstev

  Konečné pořadí  
1. Podvlčí  (Moucha-Formánek-Žižka)
2. Potůček II.  (Klubal-Chaloupka-Raichl)
3. Potůček I.  (Řepa-Havlík-Fišer)
4. Dolní Beřkovice (Malíř-Macko-Juroška) 

 ...Fotogalerie...